Nowości bankowe

 • 13.10.2017

  mBank zmienia oblicze kart wielowalutowych

  Już 16 października klienci mBanku będą mogli zamówić nowoczesną kartę wielowalutową VISA Aquarius Świat, dzięki której można płacić w ponad 150 walutach świata bez prowizji.
 • 28.09.2017

  Ruszył EnveloBank. Oceniamy jego ofertę

  W środę oficjalnie na rynku usług finansowych pojawił EnveloBank. To nowa marka Banku Pocztowego, wokół której bank zamierza skupiać klientów preferujących internetowe kanały obsługi. Darmowe konto (z warunkowo...
 • 07.09.2017

  Nowe Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

  Od poniedziałku w ofercie Alior Banku figuruje nowy rachunek: Konto Jakże Osobiste - oferta wyprze niedługo większość dotychczasowych pakietów udostępnianych przez Alior Bank.
 • 02.08.2017

  Szybka pożyczka z ubezpieczeniem od cyberryzyk

  Vivus przygotował wraz z AXA Assistance nietypową ofertę: szybką pożyczkę z bezpłatnym ubezpieczeniem od ryzyk internetowych; w ramach pilotażowej akcji ubezpieczenie ma zostać zaproponowane 65 tysiącom klientów.
 • 12.07.2017

  XV subskrypcja lokaty inwestycyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas

  Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął zapisy na subskrypcję XV lokaty inwestycyjnej, opartej o WIBOR 3M. Lokata pozwala na osiągnięcie zysku do 5,4% w skali 2 lat. Oferta będzie dostępna tylko do 25 lipca 2017 roku.
 • 29.06.2017

  Ubezpieczenie turystyczne kupisz... w bankomacie!

  Przygotowując się do wakacyjnego wyjazdu, nie znalazłeś czasu na wykupienie polisy turystycznej? Teraz możesz zaopatrzyć się w potrzebne ubezpieczenie w kilka chwil, korzystając z bankomatu.
 • 14.05.2017

  Kolejna kasa upada. Działalność Twojej SKOK zawieszona

  12 maja 2017 r. Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej "Twoja" w Kędzierzynie-Koźlu ze względu na jej głęboką niewypłacalność. Ogłoszenie upadłości kasy...
 • 27.04.2017

  BOSS pożyczka: dla mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów

  BOŚ Bank przygotował dla przedsiębiorców nową ofertę. Dzięki platformie BOSS pożyczka każda osoba, która prowadzi własną działalność gospodarczą, może w prosty sposób ubiegać się o pożyczkę do 10 tys....
 • 24.03.2017

  Nowy bank na polskim rynku: Inbank

  Na polskim rynku bankowym pojawił się kolejny gracz: estoński Inbank - sprawdziliśmy, jak wypada jego oferta kredytowo-depozytowa na tle zastanej konkurencji.
 • 26.02.2017

  Sejm przyjął ustawę o kredycie hipotecznym

  Sejm zatwierdził właśnie ustawę o kredycie hipotecznym - zmiany jednak niewiele zmienią dla konsumentów, ponieważ od wielu miesięcy są już respektowane przez zdecydowaną część banków.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów