Nowości bankowe

 • 07.09.2018

  Nowość od ING: Ubezpieczenie Dziecka bez Przerwy

  Specjalnie z myślą o rodzicach, którzy poszukują korzystnej alternatywy dla zwykłego ubezpieczenia szkolnego dla swojego dziecka ING we współpracy z Nationale-Nederlanden przygotowało nową ofertę: Ubezpieczenie Dziecka Bez...
 • 28.08.2018

  Moto Konto w Toyota Banku: oceniamy ofertę

  Z końcem wakacji Toyota Bank odświeżył ofertę rachunków osobistych: Konto Jedyne zostało wyparte przez Moto Konto z rabatem na paliwo.
 • 25.08.2018

  9,5 mln zł zamrożone w MdM-ie

  W puli przeznaczonej na dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych czeka jeszcze ok 9,5 mln zł - środki nie zostaną jednak odblokowane dla nowych beneficjentów jak zadziało się to w ubiegłym roku. Zamrożone pieniądze mają...
 • 21.08.2018

  Nest Kredyt Rodzinny z prowizją 0% i zwrotem 10% raty

  Nest Bank kontynuuje prowadzoną od długiego czasu politykę prorodzinną, wprowadzając nową ofertę kredytową, przygotowaną specjalnie dla rodzin. Mowa o Nest Kredycie Rodzinnym, który uzyskać można na specjalnych warunkach: z...
 • 29.06.2018

  PZU udostępnia ubezpieczenie on-line Pewnie na Rower

  W PZU polisę dla rowerzystów ("Pewnie na rower") można już kupić całkowicie on-line. Oferta dotyczy rowerów nie tylko nowych, ale i starszych - maksymalnie czteroletnich.
 • 31.05.2018

  Więcej osób skorzysta na upadłości konsumenckiej

  Do tej pory dostępna dla nielicznych już niedługo będzie osiągalna nawet dla tych, którzy sami przyczynili się do swojego bankructwa - w upadłości konsumenckiej nastąpią istotne zmiany.
 • 23.02.2018

  Kto pożyczy studentowi? Przegląd szybkich chwilówek dla 20-latków

  Spośród 30 przebadanych firm pożyczkowych zaledwie połowa jest skłonna pożyczyć pieniądze 20-latkowi, a jedynie co trzecia rozpatrzy wniosek osoby, która dopiero co uzyskała pełnoletność - sprawdziliśmy, gdzie powinni...
 • 08.02.2018

  BOŚ wychodzi z ofertą dla frankowiczów

  Jeszcze do 31 marca 2018 roku klienci BOŚ Banku, którzy spłacają kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich, będą mogli skorzystać z przygotowanej przez BOŚ propozycji przewalutowania zadłużenia na specjalnych zasadach.
 • 31.01.2018

  Pekao wychodzi z nową ofertą: Konto Przekorzystne zastąpiło dotychczasowe rachunki

  Po długim czasie stagnacji Bank Pekao zmienia ofertę kont osobistych - cztery z dotychczas oferowanych rachunków zastąpił Kontem Przekorzystnym. Prześwietliliśmy warunki nowego rachunku.  
 • 05.01.2018

  Kredyty samochodowe w Inbanku teraz z promesą za 0 zł

  Całkowicie przez Internet, bez zabezpieczeń na pojeździe i z decyzją kredytową jeszcze przed wyborem auta – teraz pula korzyści kredytu samochodowego w Inbanku poszerzyła się o kolejny bonus: bezpłatną promesę kredytową.

Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów