BOSS pożyczka: dla mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów

27.04.2017
BOSS pożyczka: dla mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów

BOŚ Bank przygotował dla przedsiębiorców nową ofertę. Dzięki platformie BOSS pożyczka każda osoba, która prowadzi własną działalność gospodarczą, może w prosty sposób ubiegać się o pożyczkę do 10 tys. zł. 

Oferta BOŚ Banku skierowana jest do małych i średnich firm, start-upów oraz osób pracujących na własny rachunek. Pożyczyć można od 1 000 do 10 000 zł. Okres spłaty może zostać rozłożony na maksymalnie 24 miesiące.

Pomoc w początkach działalności

Dostępne finansowanie ma pomóc w starcie i rozwoju własnego biznesu w zwłaszcza tej najtrudniejszej - początkowej fazie działalności, kiedy fundusze są potrzebne w zasadzie od razu po starcie biznesu. To właśnie w tym okresie przedsiębiorcom najtrudniej uzyskać pożyczkę - ze względu na formalności, np. trudność w skompletowaniu dokumentów, jakich zwykle banki żądają od przedsiębiorców (zaświadczeń itp.). BOŚ Bank chce to zmienić. Przede wszystkim umożliwia uzyskanie pożyczki już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Kto ma szansę na pożyczkę?

By spełnić wymagania stawiane przez BOSS pożyczkę, wystarczy:

  • mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą (wpis w bazie CEDIG),
  • posiadać ważny dowód osobisty,
  • podać numer swojego telefonu komórkowego,
  • znajdować się w wieku od 20 do 80 lat,
  • nie figurować w rejestrze dłużników BIG.

To korzystne rozwiązanie dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów i osób, które chcą się rozliczać w ramach samozatrudnienia.

Umowę dostarczy kurier

Wnioskodawcy nie muszą dostarczać dokumentacji rejestrowej, dokumentów księgowych, ani nawet ustanawiać zabezpieczeń czy poręczeń. Pożyczkę otrzymają nawet w 1 dzień - i to bez wizyty w oddziale banku. Wszystkich formalności można dopełnić on-line. Pieniądze z kredytu wpływają na konta kredytobiorców zazwyczaj do 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia podpisania przez klienta umowy. Tę podpisuje się po doręczeniu jej przez kuriera, który następnie przekazuje ją do banku. Istnieje również możliwość odebrania pieniędzy na poczcie.

Po więcej informacji na temat oferty odsyłamy na stronę banku: bosspozyczka.pl

 

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów