Nowe ubezpieczenie od raka, zawału i udaru, polisa dla dziecka i assistance domowe w Eurobanku

18.12.2017
Nowe ubezpieczenie od raka, zawału i udaru, polisa dla dziecka i assistance domowe w Eurobanku

Ubezpieczenie chroniące zdrowie od raka, udaru i zawału serca, ubezpieczenie dla dziecka oraz assistance domowe to trzy specjalne oferty przygotowane przez TU Europa specjalnie dla klientów eurobanku.

Eurobank stał się nowym partnerem Grupy Europa. W ofercie ubezpieczyciela pojawiły się dwa ubezpieczenia zdrowotne oraz home assistance, z których będą mogły skorzystać osoby posiadające konto osobiste w eurobanku, niezależnie od typu posiadanego rachunku. Wyjątkiem są jedynie posiadacze konta Junior.

Okres ochrony w przypadku wybrania każdego z trzech wymienionych ubezpieczeń wynosi 12 miesięcy. Składka pobierana jest miesięcznie, bezpośrednio z konta klienta.

Ubezpieczenie Pomoc dla Zdrowia

Zapewnia ochronę finansową na wypadek zdiagnozowania u ubezpieczonego jednej z trzech często występujących chorób:

  • nowotworu złośliwego,

  • udaru mózgu

  • zawału serca

Z polisy mogą skorzystać osoby znajdujące się w wieku od 18 do 64 lat. Obligatoryjne do wykupienia polisy jest przejście krótkiej ankiety medycznej.

Suma ubezpieczenia wynosi nawet 150 tys. zł.

Składka wyliczona zostanie w oparciu o wysokość sumy ubezpieczenia i wiek klienta. Jako przykład Eurobank podaje składkę w kwocie 18 zł/mies. dla 35-latka ubezpieczonego na łączną wartość 60 tys. zł. oraz 21 zł/mies. dla 40-latka ubezpieczonego na łączną wartość 30 tys. zł.

Ubezpieczenie Twoje Dziecko

To z kolei propozycja dla rodziców, którzy poszukują ochrony dla swojej pociechy. Polisa gwarantuje dostęp m.in. do domowych wizyt pielęgniarki i pediatry, a także konsultacji specjalistycznych w przypadku rozpoczętego leczenia.

Oprócz powyższego polisa ułatwia zorganizowanie opieki nad chorym dzieckiem, a także korepetycji z wybranych przedmiotów w razie przedłużającej się nieobecności dziecka w szkole.

Składka ubezpieczeniowa wynosi:

  • 25 zł/mies. ochrony w przypadku Wariantu I MINI

  • 40 zł /mies. ochrony w przypadku Wariantu II MAXI

Domowy Fachowiec

To uniwersalne assistance domowe. Zapewnia specjalistyczną pomoc w przypadku awarii sprzętu elektronicznego (PC, RTV, AGD).

W ramach umowy ubezpieczony ma zapewniony dostęp do pomocy ze strony fachowców takich jak ślusarz, hydraulik czy elektryk, którzy pomogą naprawić szkodę po zdarzeniu losowym. Przykładowo polisa umożliwi uzyskanie szybkiej pomocy w naprawie dachu uszkodzonego czy wybitego podczas burzy okna.

Składka ubezpieczeniowa wynosi 14 zł/mies.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów