Do 300 zł zwrotu z kartą Mastercard TU i TERAZ w Alior Banku

31.12.2017
Do 300 zł zwrotu z kartą Mastercard TU i TERAZ w Alior Banku

W ofercie kart kredytowych Alior Banku zagościła nowa pozycja: karta Mastercard TU i TAM z moneybackiem 1% (do 300 zł zwrotu rocznie).

Karta Mastercard TU i TERAZ to propozycja skierowana przede wszystkim do osób, które dużo podróżują lub często robią zakupy w zagranicznych sklepach (również przez Internet).

Zwrot 1% wydatków od transakcji zrealizowanych bezgotówkowo za pomocą karty dotyczy osób, które zapłacą kartą w obcej walucie. Zwrot będzie przysługiwał niezależnie od tego, czy zakupy zostaną wykonane w sklepie stacjonarnym, czy internetowym. Maksymalnie można dzięki temu uzyskać zwrot środków do 300 zł rocznie (maksymalnie 75 zł kwartalnie).

Opłaty za kartę Mastercard TU i TERAZ

Okres bezodsetkowy w przypadku tej karty wynosi aż 59 dni i obejmuje nie tylko płatności bezgotówkowe, ale również przelewy wykonane z rachunku karty. Za wydanie karty bank nie pobiera opłat, z kolei jej wznowienie to koszt 10 zł rocznie.

Istnieje możliwość ominięcia opłaty miesięcznej za użytkowanie karty, która standardowo wynosi 19 zł. By zostać zwolnionym z opłaty, należy wykonać w danym miesiącu płatności kartą na kwotę min. 1500 zł (z wyłączeniem przelewów). Warto wspomnieć, że wydatki dokonane kartą można rozłożyć na raty. Oprocentowanie nominalne od wykorzystanych środków wynosi 10% w skali roku, a RRSO: 16,6%.

Wymieniaj punkty na nagrody

Posiadacze karty mogą również korzystać z programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials, w którym za płatności kartą naliczane są punkty. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody z katalogu, m.in. bilety lotnicze, wynajem pokoi hotelowych czy bilety do kina lub vouchery do sklepów.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów