Kredyty samochodowe w Inbanku teraz z promesą za 0 zł

05.01.2018
Kredyty samochodowe w Inbanku teraz z promesą za 0 zł

Całkowicie przez Internet, bez zabezpieczeń na pojeździe i z decyzją kredytową jeszcze przed wyborem auta – teraz pula korzyści kredytu samochodowego w Inbanku poszerzyła się o kolejny bonus: bezpłatną promesę kredytową.

Inbank zaciekle walczy o klientów, coraz bardziej dostosowując swoją ofertę do potrzeb i wygody konsumentów. Już od dawna bank oferuje kredyt samochodowy on-line, do których uzyskania nie trzeba nawet wychodzić z domu, a teraz dodatkowo oferuje bezpłatną prome kredytową.

Jak działa promesa kredytowa?

Promesa kredytowa polega na wręczeniu osobie, która przeszła weryfikację zdolności i wiarygodności finansowej i uzyskała pozytywną decyzję kredytową, przyobiecania, że zaproponowane jej warunki kredytowe będą ważne jeszcze przez określony czas. Oznacza to, że wnioskodawca, któremu bank chce udzielić kredytu, może sfinalizować umowę dopiero po jakimś czasie. Nie musi więc od razu proponowanego kredytu zaciągać. Może to zrobić później. Do tego czasu będzie miał zagwarantowane, że warunki kredytu nie ulegną zmianie.

Promesa do kredytu samochodowego w Inbanku jest ważna przez 7 dni od wydania pozytywnej decyzji kredytowej.

To doskonała wiadomość dla osób, które najpierw chcą się zabezpieczyć, uzyskując potwierdzenie, że kredyt na samochód dostaną, a dopiero potem zamierzają się skupić na poszukiwaniu wymarzonego auta. Posiadanie promesy kredytowej będzie dla nich asem w rękawie, dzięki któremu zyskają pewność, że na pewno nie przegapią okazji zakupu świetnego samochodu. Jeśli taka im się nadarzy, niemal od razu będą mogli zapłacić za pojazd - bez ryzyka, że podczas tracenia czasu na ubieganie się o kredyt, ktoś sprzątnie im upatrzone auto sprzed nosa.

Warunki kredytu samochodowego w Inbanku

Inbank umożliwia uzyskanie kredytu samochodowego na kwotę od 4 000 zł do 50 000 zł. Maksymalny okres kredytowania to 72 miesiące (6 lat).

Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 6,99% w skali roku.

Pieniądze można przeznaczyć na zakup auta, motocykla lub quada.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów