Nowość od ING: Ubezpieczenie Dziecka bez Przerwy

07.09.2018
Nowość od ING: Ubezpieczenie Dziecka bez Przerwy

Specjalnie z myślą o rodzicach, którzy poszukują korzystnej alternatywy dla zwykłego ubezpieczenia szkolnego dla swojego dziecka ING we współpracy z Nationale-Nederlanden przygotowało nową ofertę: Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy, które działa także w wakacje.

Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy to polisa, która chroni dziecko nie tylko wówczas, gdy przebywa w szkole, ale także poza nią – nawet w wakacje. Polisa pozwala na uzyskanie świadczenia pieniężnego po wypadku lub urazie, jakiego dozna dziecko, a także zapewni pomoc w powrocie do zdrowia i nadrobieniu zaległości w nauce w okresie, w którym dziecko nie może uczęszczać do szkoły.

ZAKRES OCHRONY

Polisa zawierana jest na rok, a wykupić ją można przez Internet. Ubezpieczenie występuje w trzech wariantach, które różnią się wysokością składki i zakresem ochrony:

  • Standard: 50 zł za rok,
  • Optimum: 75 zł za rok,
  • Premium: 125 zł za rok.

W wariancie podstawowym (Standard) ubezpieczony otrzyma odszkodowanie (w wysokości 900 zł) za każde doznane złamanie. Co istotne, kwota jest wypłacana niezależnie od liczby zdarzeń. Przykładowo jeśli dziecko podczas jednego wypadku złamie zarówno rękę, jak i nogę, otrzyma łącznie 1800 zł (po 900 zł za każde złamanie).

W opcji Optimum świadczenia będą wypłacane za każde złamanie (jak w wariancie Standard), a także skręcenie lub zwichnięcie. W każdym przypadku kwota wypłaty to 900 zł od zdarzenia.

Największy zakres ochrony dostępny jest w wariancie Premium, który obejmuje: złamania, skręcenia, zwichnięcia, oparzenia, rany wymagające szycia i urazy. Podobnie jak w poprzednich wariantach suma odszkodowania wynosi 900 zł za każde zdarzenie z wyjątkiem oparzeń – w ich przypadku świadczenie wynosi 3000 zł.

PAKIETY DODATKOWE

Osoby, które poszukują kompleksowej ochrony dla swojego dziecka, mogą dodatkowo wykupić następujące pakiety:

  • Opieka po wypadku: 25 zł za rok,
  • Opieka medyczna: 60 zł za rok.

Oba działają tylko na terenie Polski. W ramach Opieki po wypadku dziecko może liczyć na bezpłatne korepetycje, wizyty domowe lekarza, transport lub dostarczenie potrzebnych leków. Opieka medyczna z kolei gwarantuje pomoc niezbędną dla szybkiego powrotu poszkodowanego do pełnej sprawności: wizyty u specjalistów, badania i zabiegi ambulatoryjne, a także zabiegi rehabilitacyjne.

PROMOCJA: BON 50 ZŁ NA ZAKUPY

Osoby, które do końca października wykupią Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy w dowolnym wariancie, mogą liczyć na prezent od Nationale Nederlanden: bon o wartości 50 zł, który można wykorzystać na zakupy w sklepach Decathlon.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów