Tankuj taniej z kartą kredytową dla firm od Alior Banku

22.10.2018
Tankuj taniej z kartą kredytową dla firm od Alior Banku

W ofercie Alior Banku dla przedsiębiorców pojawiła się nowa karta kredytowa: Mastercard Business LOTOS z rabatami na paliwo (do 20 groszy na litrze).

Zniżka na paliwo dostępna jest na wybranych stacjach paliw sieci LOTOS w ramach promocji "Tanie tankowanie". Promocja podzielona jest na etapy. W pierwszym etapie klienci firmowi mogą korzystać ze zniżki w wysokości 20 gr na każdy litr paliwa premium (Dynamic) oraz 16 gr na każdy litr paliwa standardowego. Stawki rabatowe będą obowiązywały do odwołania. Po tym okresie zniżki zostaną nieco obniżone i ostatecznie wyniosą odpowiednio: 16 i 12 gr/l.

By skorzystać z rabatu, należy przed dokonaniem płatności poinformować pracownika stacji o zamiarze zapłaty rachunku kartą Mastercard Business LOTOS. Rabat zostanie naliczony już przy płatności.

Zniżki na tankowanie to nie jedyny zysk możliwy do osiągnięcia dla posiadaczy karty Mastercard Business LOTOS. Użytkownicy karty otrzymają dodatkowo 10% rabatu na myjnię, płyny do spryskiwaczy, a także zakupy w Cafe Punkt na wybranych stacjach LOTOS. Oprócz tego przedsiębiorcy uzyskają dodatkowe 200 punktów w programie premiowym Navigator i talon na 4-litrowy płyn do spryskiwaczy

Najważniejsze cechy karty kredytowej Mastercard Business LOTOS:

  • do 57 dni okresu bezodsetkowego (dotyczy wyłącznie transakcji bezgotówkowych)

  • 0% prowizji od płatności bezgotówkowych

  • brak opłat za wydanie pierwszej karty

  • oprocentowanie: 10%

Karta daje możliwość wyboru cyklu rozliczeniowego i zapewnia dostęp do comiesięcznego podsumowania transakcji. Posiadacz karty może zamówić nieograniczoną liczbę kart dodatkowych, które można przekazać wspólnikom lub pracownikom. Minimalna spłata zadłużenia wynosi tylko 5%, z kolei oprocentowanie zarówno dla transakcji gotówkowych, jak i bezgotówkowych wynosi 10%.

Z oferty karty kredytowej Mastercard Business LOTOS mogą skorzystać przedsiębiorcy rozliczający się na zasadach uproszczonej księgowości, którzy posiadają już lub założą konto firmowe w Alior Banku. Wniosek o kartę można złożyć w oddziałach Alior Banku lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stacjach sieci LOTOS.

Lista stacji, na których można odebrać gratisowy płyn do spryskiwaczy i korzystać z wymienionych powyżej rabatów dostępna jest na stronie WWW sieci LOTOS.

, ekspert Comperia.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów