Kredyt ratalny od mBanku sfinansuje internetowe zakupy

16.06.2014
tagi: mBank, mRaty, zakupy internetowe
Kredyt ratalny od mBanku sfinansuje internetowe zakupy

Obecność mBanku w obszarze e-commerce staje się coraz bardziej zauważalna – bank zaczął współpracę z PayU oraz uatrakcyjnił ofertę swoich internetowych kredytów ratalnych.
 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe!

Od czerwca 2012 roku użytkownicy Allegro, największej wirtualnej platformy handlowej w Polsce, mogą za pośrednictwem PayU dokonywać zakupów na raty. Teraz do tej współpracy dołączył mBank - finansuje on część udzielanych tym kanałem pożyczek.

Maksymalna wartość zakupów, jakie można sfinansować w ten sposób to 20 tys. złotych. Pożyczka jest udzielana on-line, bez konieczności dostarczenia papierowych dokumentów czy podpisywania tradycyjnej umowy – do zaakceptowania jej warunków wystarczy pobranie pliku PDF i kliknięcie „akceptuj”.

Raty na Allegro są dostępne po wybraniu „raty PayU” jako formę płatności za zakupy – klient wypełnia tam krótki wniosek kredytowy, który trafia do banku i w ciągu maksymalnie kilkunastu minut skutkuje decyzją o przyznaniu lub nie pożyczki. W przypadku odpowiedzi pozytywnej transakcja na Allegro jest finalizowana. 

To nie jedyna nowość wprowadzona przez mBank – w ofercie pojawiły się również mRaty, czyli nowy rodzaj pożyczki, pozwalającej na dokonywanie zakupów w sklepach internetowych.

Produkt ten wyróżnia się prostym sposobem wnioskowania i bardzo krótkim czasem oczekiwania na finansowanie – wynosi on co najwyżej 15 minut, a często trwa tylko 5 minut. Z oferty mogą korzystać również kliencie nie posiadający rachunku w mBanku – decyzja jest wówczas wydawana na podstawie deklaracji klienta na temat jego dochodów.

W przypadku DotPay, mRaty są dostępne jako osobna podkategoria płatności - „mBank mRaty”. Po wybraniu tej formy regulowania należności klient zostanie automatycznie przeniesiony do wniosku o pożyczkę.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe!

Autor: Banki.pl




Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów