Ranking kredytów

22.12.2011
tagi: ranging kredytów samochodowych, ranking kredytów, ranking kredytów hipotecznych
Ranking kredytów

Ze względu na wszechobecny kryzys gospodarczy, passę dla kredytów można zaliczyć do niekorzystnych. W głowach przyszłych kredytobiorców rodzą się pytania, o walutę, czas kredytowania, a co najważniejsze, gdzie zaciągnąć kredyt i co uczynić, by nie płacić dużej prowizji. Prezentujemy Wam ranking kredytów, w którym znajdują się najpopularniejsze pożyczki hipoteczne i samochodowe.

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne!

 

 

Ranking kredytów hipotecznych

Biorąc pod uwagę wysokości rat kredytowych, mimo powszechnych opinii spowodowanych sytuacją gospodarczą, najlepszy kredyt hipoteczny otrzymamy wciąż we frankach szwajcarskich. Jest zdecydowanie bardziej opłacalną do transakcji finansowych walutą, a polski złoty wypada przy nim słabo. Bardzo istotnym parametrem, jest także wysokość marży, określana zawsze w umowie kredytowej. Jest istotna ze względu na to, że przez cały okres kredytowania jest w stałej wysokości. Miejmy na uwadze, że im wyższa marża, tym wyższe oprocentowanie, co oznacza większe koszty. Z najniższymi marżami spotkamy się w: BZ WBK, Deutsche Banku, Nordea Bank i Citi Handlowym. Istotnym argumentem przy wyborze oferty kredytowej powinien być także ten, dotyczący wysokości prowizji. Aktualnie  "prowizję za 0" mają następujące banki: PKO S.A., Multibank, Millenium Bank, mBank i Kredyt Bank.

Ranking kredytów samochodowych

Nie potrafimy wyobrazić sobie funkcjonowania bez samochodów, są naszym głównym środkiem transportu, a nierzadko także narzędziem pracy. Nie wszystkich stać na zakup samochodu za zaoszczędzoną gotówkę, to jednak nie oznacza, że te osoby stoją na straconej pozycji. Na szczęście istnieje tani kredyt samochodowy. Ranking kredytów samochodowych wygrał Santander Consumer Bank, który proponuje oprocentowanie w wysokości 5,99% bez konieczności posiadania wkładu własnego. Drugie miejsce w rankingu zajmuje Volkswagen Bank, a na trzeciej pozycji uplasował się nowicjusz na polskim rynku finansowym – Idea Bank. Zwolennikom rat malejących proponujemy kredyt samochodowy w Raiffeissen Bank.

 

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne!

Autor: Banki.pl
Najlepsze oferty banków

Kredyty hipoteczne
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Kredyty gotówkowe
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów
Lokaty
Bank
Oprocentowanie
Nie odnaleziono ofert
dla podanych parametrów